Moto Weteran Bazar 2011

Moto Weteran Bazar (www.motoweteranbazar.com) to jedna z największych w Polsce imprez, na której spotykają się pasjonaci motoryzacji, ale także wielbiciele militariów, czy po prostu rozmaitych przedmiotów z minionych lat. Zawsze można tu zobaczyć wiele ciekawych motocykli i samochodów - zarówno zabytkowych, jak i tych nowoczesnych.

Hanomagia w Łodzi na Moto Weteran BazarHanomagia w Łodzi na Moto Weteran Bazar

Przede wszystkim jest to jednak niepowtarzalna okazja do kupna, sprzedaży, czy też wymiany części zamiennych do ukochanych zabytków. Przez lata wielokrotnie bywaliśmy na "bazarze", poszukując coraz trudniejszych do pozyskania części do naszych Hanomagów. Tym razem jednak pojawiliśmy się w zupełnie innej roli! Imprezę mógł wreszcie uświetnić nasz zabytkowy kabriolet, wzbudzając niemałe zainteresowanie - zarówno wśród znawców zabytkowej motoryzacji, jak i spacerowiczów, korzystających z pięknej pogody kończącego się lata.

Jak widać na zdjęciach, zainteresowała się nami nawet stacja telewizji Polsat, której chętnie udzieliliśmy wywiadu, opowiadając historię samochodu. Poniżej prezentujemy kilka fotek wykonanych podczas wrześniowej edycji imprezy. Tuż obok nas na lepsze czasy czekał Mercedes 170V, którego produkcja rozpoczęła się w okresie podobnym do lat produkcji naszego Hanomaga Rekorda. Był jednak samochodem zdecydowanie bardziej popularnym. Z kolei jako samochód zdecydowanie bardziej zabytkowy, prezentował się pochodzący z 1930 roku Durant. Nasze zainteresowanie wzbudziła też IFA oraz milicyjny Fiat. Nie ośmielimy się jednak wymieniać marek motocykli, które można było zobaczyć na Moto Weteran Bazarze. Niezliczoną ilość zabytkowych oraz współczesnych jednośladów będzie zapewne można podziwiać także podczas kolejnej edycji.

hanomagia-pl-logo

Portal wielbicieli zabytkowej motoryzacji oraz miłośników samochodów osobowych Hanomag.