Nadjechała nowa Hanomagia

Jedną z naszych misji jest budowa społeczności pasjonatów marki Hanomag - między innymi poprzez umieszczanie informacji o Hanomagach w naszym serwisie. Tą i inne funkcjonalności umożliwi wreszcie nowa strona www.

Mimo generalnie pozytywnej oceny starego www, nowa strona otrzymała nową inną graficzną i co najważniejsze - wyraźny, logiczny podział serwisu. Zależnie od szukanych informacji, w bardzo łatwy sposób można teraz przejść bezpośrednio do jednej z trzech części Hanomagii. Są to: serwis dla pasjonatów marki razem z listą Hanomagów w Polsce oraz blogiem, informacje dotyczące wynajmu samochodów oraz wreszcie, prezentacja naszej oferty dotyczącej renowacji zabytków (w przygotowaniu).

Serwis miłośników marki Hanomag.Wynajem samochodów zabytkowychRenowacja samochodów zabytkowych

Nowa budowa serwisu daje szerokie pole do manewru. W najbliższej przyszłości chcemy udostępnić stronę w języku angielskim, jeżeli wystarczy wytrwałości w nauce to być może także niemieckim. 

Jedną z ważniejszych części nowego www jest podstrona Wydarzenia i ciekawostki gdzie pojawiają się artykuły dotyczące Hanomagów oraz zabytkowej motoryzacji. W przyszłości zapewne udostępnimy dodawanie artykułów wszystkim zarejestrowanym użytkownikom. Jeżeli jednak chcecie opublikować coś już dzisiaj, piszcie do nas.

hanomagia-pl-logo

Portal wielbicieli zabytkowej motoryzacji oraz miłośników samochodów osobowych Hanomag.