Co oferujemy?

Zakres naszych usług obejmuje wynajem samochodu zabytkowego Hanomag Rekord Kabriolet, celem uświetnienia imprez okolicznościowych takich jak:

  • Śluby i Wesela
  • Wieczorki Panieńskie i Kawalerskie
  • Sesje fotograficzne
  • Urodziny, imieniny, rocznice, itp.

Decydując się na nasze usługi, wynajmujesz samochód z kierowcą.

Gdzie jeździmy?

W całej Polsce! Nasze usługi świadczymy jednak przede wszystkim w centralnej części województwa łódzkiego. Podstawowy zasięg działalności obejmuje tym samym takie miasta jak Łódź, Pabianice, czy Piotrków Trybunalski. Usługi poza wskazanym obszarem mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Jaki jest koszt wynajmu?

Cena wynajmu jest silnie uzależniona od trasu przejazdu samochodu. Koszt usługi w jednym z wymienionych powyżej miast to 899PLN i dotyczy odbywających się w soboty uroczystości ślubno-weselnych. Ceny wynajmu w pozostałe dni uzgadniane będą indywidualnie.

Uwaga! Poszukujesz "ślubnego samochodu" na uroczystość, która odbywa się w Tuszynie bądź najbliższych okolicach? Zadzwoń i spytaj o rabaty sięgające nawet 50%

Czy obowiązują ograniczenia czasowe i limit kilometrów?

W niepowtarzalnych dla Was chwilach, pragniemy, abyście nie musieli martwić się limitem kilometrów czy też zliczać godziny wynajmu Waszego samochodu. Koszt usługi zakłada typowy czas udziału samochodu w uroczystości. W wyjątkowych przypadkach (jak np. wynajem całodniowy, bądź też konieczność przebycia bardzo dużego dystansu), koszt ostateczny ustalany będzie indywidualnie.

Dekoracja samochodu?

Udostępniamy samochód do dekoracji według Państwa pomysłu. Prosimy jednak o wzgląd na dobro lakieru i przemyślany dobór dodatków dekoracyjnych. Polecamy delikatne dodatki z żywych kwiatów, które lokalna kwiaciarnia może zaoferować w preferencyjnych dla nas cenach. Możemy także wykonać tablice "Młoda Para" - zgodnie z Waszymi wytycznymi.

Jak dokonać rezerwacji?

Dokonać rezerwacji można telefonicznie, bądź też drogą mailową. Wszelkie dane kontaktowe znajdziecie w sekcji Kontakt. Po ustaleniu terminu, istnieje możliwość podpisania umowy, która zagwarantuje nasze zaangażowanie i dołożenie wszelkich starań, aby usługa wykonana była zgodnie z Waszym życzeniem. Na nasze usługi możemy wystawić fakturę VAT.

Wynajem

hanomagia-wynajem

hanomagia-pl-logo

Portal wielbicieli zabytkowej motoryzacji oraz miłośników samochodów osobowych Hanomag.