Tradycja i Nowoczesność

Renowacja naszego zabytkowego samochodu to zadanie, które wymagało podejścia do sprawy z rozmachem. Pragniemy podobnie potraktować oferowane przez nas usługi, dlatego poszerzamy ich zakres o wynajem kolejnego samochodu. Aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie, nie będzie to jednak kolejny pojazd retro. Tym razem proponujemy wynajem nowoczesnego i niezwykle komfortowego Mercedesa CLS.

Hanomag Rekord i Mercedes CLS - Tradycja i Nowoczesność

Określany mianem czterodrzwiowego coupé, samochód jest synonimem luksusu i awangardowego stylu. Trudny wybór? Poniżej przedstawiamy, jak nasze samochody prezentują się oko w oko z obiektywem. W żaden sposób nie ośmielimy się jednak porównywać ich do siebie. Prezentują one dwa odmienne światy: tradycji i nowoczesności.

Naszą ofertę wynajmu samochodów skupiamy na egzemplarzach zabytkowych, ale być może bardziej interesuje Was coś nowoczesnego? Zastanawiacie się jak Mercedes CLS będzie prezentował się jako Wasz samochód ślubny? Pomocna będzie poniższa galeria, a w kwestii wynajmu samochodu dzwońcie lub piszcie.

Wynajem

hanomagia-wynajem

hanomagia-pl-logo

Portal wielbicieli zabytkowej motoryzacji oraz miłośników samochodów osobowych Hanomag.