Targi Ślubne - Łódź 2013

Październikowy rajd zabytków miał być definitywnym pożegnaniem roku 2013. Tymczasem, pojawiła się jeszcze jedna okazja, żeby nasz Hanomag "pooddychał" trochę świeżym powietrzem - Targi Ślubne w Łodzi.

Hanomag na Targach Ślubnych - Łódź 2013

Uczestnictwo w Targach Ślubnych to dla nas nowość. Stwierdziliśmy jednak, że poza sezonem letnim jest to najlepszy sposób, żeby zaprezentować szerszemu gronu nasz zabytek oraz umożliwić skorzystanie z niego w roli pasażera. W końcu zabytkowe samochody powinny cieszyć oko nie tylko na zdjęciach, ale przede wszystkim w ruchu ulicznym.

Hanomag na Targach Ślubnych - Łódź 2013Hanomag na Targach Ślubnych - Łódź 2013Bardzo ucieszyło nas duże zainteresowanie samochodem. Tutaj na pewno ważna lekcja dla nas. Następnym razem postaramy się przygotować więcej ulotek i materiałów promocyjnych - ich brak już ok. godziny 13tej świadczy, że zabytkowe samochody niezmiennie pozostają modne jako środek transportu Młodych Par. A jak widać na zdjęciu - wybór jest bardzo szeroki.

Na koniec ciekawostka dotycząca naszego stoiska. Za pojemnik na cukierki posłużył nam blok silnika samochodu Hanomag Kurier. Już wkrótce znajdzie on nowe zastosowanie. Przy okazji przypominamy, że pięknie odrestaurowanego Kuriera można zobaczyć także na naszej stronie.

Osoby zainteresowane tematyką ślubną zapraszamy na facebook'owy profil targów. Natomiast my niezmiennie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej w tej kategorii:

Wynajem

hanomagia-wynajem

hanomagia-pl-logo

Portal wielbicieli zabytkowej motoryzacji oraz miłośników samochodów osobowych Hanomag.