Ewa, Arek i Jay-Z, czyli kolejny klip

Ewa, Arek i Jay-Z, czyli kolejny klip

Wreszcie jest materiał video nakręcony podczas wielkiego wydarzenia tego roku, czyli zaślubin przyjaciół Hanomagii - Ewy i Arka
Wprawdzie na samochodach znamy się znacznie lepiej niż na filmowaniu, ale wierzymy, że liczą się dobre chęci. Film można zobaczyć poniżej, lub też wyszukać go w serwisie youtube.com.

Kamera (a raczej aparat fotograficzny) i Montaż (nieudolny) - hanomagia.pl. Dziękujemy Magdzie i Fuzzy'emu za pomoc w realizacji :)

Ciekawym wydarzeniem tego dnia było spotkanie "ślubnej konkurencji". Jak widać na poniższym zdjęciu, nie był nią jednak inny klasyczny samochód. Naturalnie baliśmy się, że zostaniemy stratowani przed nadciągający zaprzęg, ale nic takiego nie miało miejsca. Panu woźnicy gratulujemy wprawy.

A tak już przedstawiała się Para Młoda przed domem weselnym. Chcielibyście znaleźć się na miejscu Ewy i Arka? A może po prostu macie ochotę na niezapomnianą przejażdżkę? Piszcie lub dzwońcie do nas!

Jeździmy z Wami - najnowsze posty w tej kategorii

Październikowy rajd zabytków miał być definitywnym pożegnaniem roku 2013. Tymczasem, pojawiła się jeszcze jedna okazja, żeby nasz Hanomag "pooddychał" trochę świeżym powietrzem - Targi Ślubne

Jesień na dobre zadomowiła się za oknami, a to oznacza, że nasz kabriolet spędza już więcej czasu w garażu. Wygląda na to, że skończył się
  • +48 604 498 644
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2024 Hanomagia