Targi Ślubne - Łódź 2013

Targi Ślubne - Łódź 2013

Październikowy rajd zabytków miał być definitywnym pożegnaniem roku 2013. Tymczasem, pojawiła się jeszcze jedna okazja, żeby nasz Hanomag "pooddychał" trochę świeżym powietrzem - Targi Ślubne w Łodzi.
Uczestnictwo w Targach Ślubnych to dla nas nowość. Stwierdziliśmy jednak, że poza sezonem letnim jest to najlepszy sposób, żeby zaprezentować szerszemu gronu nasz zabytek oraz umożliwić skorzystanie z niego w roli pasażera. W końcu zabytkowe samochody powinny cieszyć oko nie tylko na zdjęciach, ale przede wszystkim w ruchu ulicznym.

Bardzo ucieszyło nas duże zainteresowanie samochodem. Tutaj na pewno ważna lekcja dla nas. Następnym razem postaramy się przygotować więcej ulotek i materiałów promocyjnych - ich brak już ok. godziny 13tej świadczy, że zabytkowe samochody niezmiennie pozostają modne jako środek transportu Młodych Par. A jak widać na zdjęciu - wybór jest bardzo szeroki.

Na koniec ciekawostka dotycząca naszego stoiska. Za pojemnik na cukierki posłużył nam blok silnika samochodu Hanomag Kurier. Już wkrótce znajdzie on nowe zastosowanie. Przy okazji przypominamy, że pięknie odrestaurowanego Kuriera można zobaczyć także na naszej stronie.

Osoby zainteresowane tematyką ślubną zapraszamy na facebook'owy profil targów. Natomiast my niezmiennie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeździmy z Wami - najnowsze posty w tej kategorii

Październikowy rajd zabytków miał być definitywnym pożegnaniem roku 2013. Tymczasem, pojawiła się jeszcze jedna okazja, żeby nasz Hanomag "pooddychał" trochę świeżym powietrzem - Targi Ślubne

Jesień na dobre zadomowiła się za oknami, a to oznacza, że nasz kabriolet spędza już więcej czasu w garażu. Wygląda na to, że skończył się
  • +48 604 498 644
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2024 Hanomagia